باید به هم کمگ کنیم تا دنیای بهتری بسازیم و باز دنیای بهتر و باز هم دنیایی بهتر بسازیم و این ممکن نیست مگر اینکه داشته ها و دانسته هایمان را گسترش داده و با دیگران به اشتراک بگذاریم. پس باید تلاش کرد تا آگاهی را بالا برد؛ هم آگاهی خود را و هم آگاهی دیگران. پس اطلاعات زیر را خوانده و خود را در فهرست زیر بیابید تا در ساختن دنیایی بهتر، همراه و یاریگر هم باشیم.

. درباره‌ی پویش «دنیای بهتر»

پویشی برای تغییر درست زندگی و ساخت دنیایی بهتر

 • ما در این طرح، یک پویش ویژه را راه اندازی و آغاز کردیم تا افرد بیشتری بتوانند با آموزش های کاربردی، که امکان ارائه ی آن در بستر ارتباط اینترنتی وجود داشته باشد، زندگی خود را تغییر دهند و به تبع این تغییر و آموزش ها، جامعه ای پویاتر و جهانی زیباتر و کارآمدتر داشته باشیم.

  در این پویش که ما نام آن را پویش دنیای بهتر گذاشته ایم، هزینه ی آموزش کاملا رایگان خواهد بود و تنها هزینه های پایه مانند هزینه های ارتباطی و بسترهای آن و… مورد محاسبه قرار می گیرد که باید پرداخت شود.

  درحال حاضر هزینه ی ثابت ریالی هر جلسه ی یک و نیم تا دو ساعته (بجز هزینه ی آموزش که کاملا رایگان است) به ازای هر نفر آموزش پذیر، معادل مبلغ 11000 تومان است که به سه حالت زیر دریافت می شود:

  حالت اول:

  تمام مبلغ توسط آموزش پذیر پرداخت می گردد.

  (11000 تومان در ازای هر یک و نیم تا دو ساعت)

  توجه: این حالت بیشتر زمانی رخ خواهد داد که حمایت مالی کافی برای آن رویداد خاص توسط حامیان صورت نگرفته باشد.

  حالت دوم:

  تمام مبلغ توسط حامیان تامین و پرداخت می شود و از دانش پذیر هیچ گونه مبلغی دریافت نمی گردد.

  (این حالت، تنها در شرایط خاصی مورد استفاده قرار می گیرد)

 • حالت سوم:

  بخشی از هزینه ها توسط حامیان و بخشی دیگر را خود آموزش پذیر پرداخت می نماید.

  ( تلاش می کنیم که حتی اگر مبالغ حمایت ها کافی باشد باز از این روش استفاده نماییم صرفا برای این که افراد بیشتری بتوانند از آن بهره ببرند و یارویدادهای بیشتری را بتوانیم در این طرح برگزار کنیم. به این شکل که مثلا اگر مبلغ گردآوری شده برای آموزش 20 نفر به صورت کاملا رایگان کافی باشد، بخشی از مبلغ را از آموزش پذیران دریافت می کنیم تا با مبلغ فرضی مذکور بتوانیم به جای 20 نفر، از تعداد نفرات بیشتری حمایت کنیم)

  نکته ی اول: توجه فرمایید که هزینه ای که به عنوان هزینه ی ثابت ذکر شد برای شرایطی هست که آموزشگر یا مربی رویداد، هیچ هزینه ای را از ما تقاضا نکند و آموزش خود را به صورت کاملا رایگان در اختیار دیگران در این طرح و پویش قرار دهد.

  نکته ی دوم: هرکسی از هرجای دنیا می تواند به عنوان حامی، آموزشگر و حتی به عنوان آموزش پذیر در اینن پویش شرکت کند و در این خصوص محدودیتی وجود ندارد.

  نکته ی سوم: ما به شما اعتماد می کنیم پس تقاضای ما این است که اگر توانمندی مالی کافی برای شرکت در رویدادهای عادی وخارج از اینطرح را دارید در رویدادهابه عنوان آموزش شرکت نکنید تا فضا برای دیگرانی که این توانایی را ندارند باز باشد و یا اگر می خواهید هرطور شده در هریک از رویدادها شرکت کنید برای با پرداخت مبالغی علاوه بر هزینه ی رویداد، حداقل به اندازه ی سه نفر که در رویداد مشابه شرکت کنند حمایت مالی خود را به ما انتقال دهید.

. حامی مالی – ریالی و ارزی:

ریالی از 100 تومان به بالا و ارزی با رمز ارزها

 • اگر تمایل دارید در این طرح به عنوان حامی مالی شرکت کنید و تمام یا بخشی از هزینه ی آموزش یک نفر یا بیشتر را پرداخت کنید این امکان برای شما فراهم شده تا هم به صورت ریالی و همبه صورت غیر ریالی و با استفاده از ارزهای دیجیتال (درحال حاضر فقط بیت کوین) در طرح شرکت نمایید.

. مهارت و امکانات:

ترجمه، تبلیغات، ارتباط، رسانه و…

 • اگر تمایل دارید با استفاده از مهارت یا امکانات خود و به عنوان مترجم متن(از هر زبانی به هر زبانی)، مترجم هم زمان، ارائه دهنده ی خدمات و بسترهای ارتباطی و برگزاری، ارائه دهنده ی خدمات توسعه و انتشار و یا تبلیغات و… همراه ما باشید با کلیک بر لینک زیر با من تماس بگیرید.

. آموزشگر یا مشاور:

روانشناسی، موفقیت، شغلی، هنری، تحصیلی و…

 • اگر آموزش دهنده و یا مشاور هستید و تمایل دارید از هرکجای دنیا که هستید در این طرح به با همین عناوین در طرح و پویش دنیای بهتر مشارکت کنید و با استفاده از دانش خود و نشر آن، پویش را همراهی کنید، می توانید با کلیک بر لینک زیر با من تماس بگیرید.

. آموزش پذیر و هنرجو:

شرکت کننده در آموزش، کارگاه یا مشاوره

 • اگر آموزش پذیر هستید و تمایل دارید تا در هریک از رویدادهای این طرح شرکت و با آموزش هایی که دریافت می کنید بر دایره و لایه های آگاهی و عمق اندیشه ی خود بیافزایید و زندگی خود و اطرافیانتان را در ابعاد گوناگون به درستی تغییر داده و دنیای بهتری بسازید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

. معکوس شمار زمان باقی‌مانده .

تا آغاز بزرگ‌ترین سخنرانی انگیزشی جهان، توسط محمدرضا حقیقت‌جو

0روز0ساعت‌0دقيقه0ثانیه‌
8/5 ساعت

پیشینه‌ی سخنرانی

169 ساعت

پیشینه‌ی آموزش

986/5 ساعت

پیشینه‌ی مشاوره

190 ساعت

پیشینه‌ی کارگاه